top of page

UKLIĎME ČESKO, UKLIĎME HOROUŠANY
A HOROUŠÁNKY

DOT5.png

KDY?

V sobotu 18. a v neděli 19.9.2021

DOT1.png

KDE?

V našich obcích Horoušany

a Horoušánky

DOT2.png

KDO?

Kdokoliv bude chtít

Nudíte se doma ?

Chcete spojit příjemné s užitečným nebo se jen tak projít?

Chcete trošku zaměstnat děti?

Chcete udělat něco dobrého nejen pro sebe?

 

          Pokud ano, přidejte se k nám a ukliďte s námi Česko, ukliďte Horoušany a Horoušánky.

           V sobotu bude sraz v 9h na návsi v Horoušanech a v neděli v 9h na návsi v Horoušánkách, odkud budeme vyrážet jako skupina.

            Pokud vám časy či skupina nevyhovuje budou na obou místech k dispozici pytlomaty. V pytlomatech budou k dispozici odpadkové pytle a jednorázové rukavice zdarma. A pak už jen stačí vrhnout se do úklidu. Můžete si vybrat jakékoliv místo, například dětské hřiště, autobusovou zastávku, cyklostezku, náves nebo příkopy podél silnic. Plné pytle můžete nechat na sběrných místech, jimiž jsou náves Horoušany a Horoušánky, dětské hřiště Horoušany a Horoušánky, sběrný dvůr a my zařídíme jejich odvoz.

           Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše nejkurioznější úlovky, pochlubíte se množstvím nasbíraného odpadu nebo ukážete děti v akci, a to prostřednictvím zprávy na FB nebo nám zašlete fotky na náš email horousan.spolek@gmail.com 

        Nejlepší fotografie zveřejníme na našich FB stránkách

a odměníme.

          Akce se můžete zúčastnit jen tak . Pokud chcete,  můžete se také zaregistrovat na oficiálních stránkách celorepublikové akce.

Zaregistrovat se můžete zde.

            Prosíme všechny účastníky akce, aby dodržovali všechna aktuální nařízení vlády ČR v souvislosti s pandemickou situací způsobenou nemocí Covid 19.

                 

Předem děkujeme a těšíme se na vaše fotografické  příspěvky.

 

SBĚRU ZDAR !

bottom of page